Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych
Hodowla Psów Rasowych
Bielawa/Warszawa www.wolfbesthunter.cba.pl
Dane kontaktowe
Bielawa
05-520 Konstancin-Jeziorna

telefon: 600 808 096
http://www.wolfbesthunter.cba.pl

 

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa , że dnia 06 kwietnia 2012 roku urodziło się 8 szczeniąt


4 suczki i 4 piesków z doskonałego skojarzenia
Matki DUMKi z Doliny Janosika/na zdjęciach/


Ojca VOXa Garliaviets
ZAPRASZAMY DO REZERWACJI , będą do odbioru od około 01.06.2012 wraz z rodowodem, książeczką i wyprawką. Będą one zaszczepione i odrobaczone .
Rodzice szczeniąt to psy o doskonałej psychice i zrównoważonym charakterze. Są pięknie wybarwione z włosem długim i podszerstkiem . Rodzice są wolni od dysplazji stawów a stała weterynaryjna gwarantuje ich doskonałą kondycję .
Wolf Best Hunter jest małą, rodzinną hodowlą wynikającą z pasji i uwielbienia dla rasy owczarka niemieckiego długowłosego. Naszym psom zapewniamy doskonałe warunki do życia i rozwoju. Mają one do dyspozycji duży a dla szczeniąt wyodrębniliśmy w nim specjalną część. Dumka jest jak na razie naszą jedyna suką hodowlaną, bardzo zżytą z naszą czteroosobową rodziną a jej szczeniaczki otaczamy wyjątkową opieką. Zapewniamy im doskonałe warunki do rozwoju i wzrostu by w ten sposób oddać w Państwa ręce szczęśliwe, zdrowe i piękne zwierzę, które stanie się prawdziwym przyjacielem dla Was i Waszych rodzin.


DUMKA zastała poddana opinii specjalistów, którzy ocenili ją jako piękną , dużą oraz efektownie umaszczona sukę o harmonijnej budowie ciała . Ponad to zdała egzamin i otrzymała dyplom i świadectwo na Psa Towarzyszącego PT.
Przyszłym właścicielom służymy pomocą i radą na temat żywienia, zdrowia, wychowania i pielęgnacji psów. Bardzo zależy nam by nasze psy trafiły w dobre, kochające i odpowiedzialne ręce.
WSZELKIE INFORMACJE UZYSKAJĄ PAŃSTWO


NA STRONIE :


www.wolfbesthunter.cba.pl

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych